Profesionálne montážne práce a inžinierska činnosť
Realizačné činnosti
Inžiniering a manažment
Kariéra koho hľadáme?
Kontakt
 
Energetika Energetika
Strojársky a Chemický priemysel
 
Realizujeme Faramaceutický
a Potravinársky
priemysel
 
Podporujeme ProfiSteel
Charity

O spoločnosti

Profi steel holding, s.r.o. je dynamická spoločnosť, ktorá vo svojich radoch združuje profesionálov všetkých kvalifikácií s dlhoročnými skúsenosťami v energetike v oblasti inžinieringu, manažmentu, inštalácie a rekonštrukcií celkov ako aj jednotlivých zariadení. Naša spoločnosť zároveň pôsobí na poli montáží a rekonštrukcií aj v potravinárskom, farmaceutickom a petrochemickom priemysle. Pre účely inštalačných prác a rekonštrukcií disponujeme vlastným strojno-technologickým vybavením. Máme pracovisko na výkon pracovných skúšok zváračov, zároveň disponujeme špecializovaným softvérovým vybavením pre výkon projekčných a konštrukčných prác.

Našou prioritou je pre klientov poskytovať komplexné riešenia a služby s vysokou pridanou hodnotou čo znamená, že sme schopní zabezpečiť všetky fázy procesu od návrhu a špecializovaných výpočtov až po výrobu, dodávku na miesto inštalácie, samotnú inštaláciu a dodávateľskou formou aj uvádzanie do prevádzky.

VÍZIA

Víziou a cieľom spoločnosti Profi steel holding, s.r.o. je potvrdiť vysoký kredit, ktorý si získala na poli kvality a spoľahlivosti nielen doma, ale aj v zahraničí. Našou prioritou je vytvorenie dlhodobej spolupráce s renomovanými medzinárodne uznávanými spoločnosťami pôsobiacimi v energetike.

Sekundárne pri plnení našich cieľov vytvárať nové pracovné príležitosti a zároveň zvyšovať odbornosť a kvalifikáciu našich zamestnancov.

V neposlednom rade zaistiť, že odbornosť a vysoká úroveň nami poskytovaných služieb bude základným pilierom budovania a posilnenia nášho postavenia na domácom aj zahraničných trhoch.

PREČO S NAMI SPOLUPRACOVAŤ

  • Profesionálny, proaktívny a individuálny prístup
  • Ústretová cenová politika
  • Medzinárodné systémy manažérstva kvality a certifikácie
  • Skúsenosť, flexibilita a spoľahlivosť

Dcérske spoločnosti

profiwelders profisteel

 

Autopark

https://www.profisteelholding.sk/default.aspx?l=sk&p=o-spolocnosti
/sk/o-spolocnosti
http://www.profisteelholding.sk/sk/o-spolocnosti
l=sk&p=o-spolocnosti

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x