Služba

Dodávka, predvýroba a inštalácia potrubných systémov

Od začiatku do konca sa zaoberáme všetkými aspektmi procesu prefabrikácie, čím zabezpečujeme bezproblémový priebeh pre našich klientov. Náš špecializovaný tím sa stará o prípravu materiálu, precíznu výrobu a efektívnu montáž, čo zaručuje špičkovú kvalitu a včasné dokončenie projektu.
  • +300 projektov realizovaných
    po celom svete

Realizácia zahŕňa

Hlavnou prioritou spoločnosti Profi steel je poskytovať zákazníkom komplexné riešenia a služby s vysokou pridanou hodnotou, čo znamená, že sme schopní pokryť množstvo rôznych služieb, ako je pred výroba, dodávka a inštalácia tlakových a netlakových potrubných systémov, prehrievačov, predhrievačov, kondenzátorov, podporných a pomocných systémov a pod.

Komplexné dodávky diela na kľúč zahŕňajú aj spracovania inžinierskej časti a to projekčnej, konštrukčnej dokumentácie, dokumentácie kvality a asbuilt dokumentácie.

MÁM ZÁUJEM

Skidy a potrubia

Špecializujeme sa na predvýrobu a montáž modulárnych skidov a potrubí. S našimi dlhoročnými znalosťami a skúsenosťami zaisťujeme, že tieto kritické komponenty spĺňajú prísne normy príslušného odvetvia.

Farmaceutický priemysel

Zameriavame sa na farmaceutický priemysel, rozumieme jeho jedinečným požiadavkam a naše služby šijeme na mieru na základe požiadaviek jednotlivých klientov. Poskytujeme komplexné riešenia, ktoré spĺňajú najvyššie priemyselné štandardy a zaisťujú bezpečnosť, efektívnosť a súlad.

Zabezpečujeme kvalitu a profesionalitu

Kvalita našich služieb je u nás na prvom mieste. Je hnacou silou všetkého, čo robíme. Dodržiavame prísne procesy kontroly kvality a implementujeme komplexné testovacie a kontrolné protokoly počas celého procesu prefabrikácie.

Profisteel – váš dôveryhodný partner pre špičkové riešenia prefabrikácie vo farmaceutickom priemysle.

MÁM ZÁUJEM


Naše služby zahŕňajú najmä

Profesionálne potrubné práce

realizované vyškolenými a skúsenými potrubármi a zámočníkmi, ktorí vedia čítať izometrické výkresy a inú potrebnú dokumentáciu.

Komplexné zváračské práce

vykonávajú ich vysokokvalifikovaní zvárači so širokou škálou skúseností s rôznymi metódami zvárania, vrátane orbitálneho zvárania. Kvalifikácia zváračov sa pravidelne overuje v súlade s normami EN a ISO v našom vlastnom školiacom stredisku pod dohľadom skúsených zváračských technológov.

NDT kontroly

vykonávanie nedeštruktívnych skúšok v rozsahu vizuálnych a penetračných skúšok, rádiografie a PMI

STD a DSV

príprava sprievodnej technickej dokumentácie a dokumentácie skutočného vyhotovenia od prvej prípravy až po konečné schválenie klientom


Profi steel disponuje vlastnými výrobnými priestormi, ktoré sa nachádzajú v Leviciach.

Celkový úžitkový priestor výrobnej haly je 900m²

  •  Úžitkový priestor, s využitým mostového žeriavu s nosnosťou 10 ton, plocha 300m², s výškou zdvihu do 5 metrov
  •  Úžitkový priestor, v prípade potreby s možnosťou využitia mobilného žeriavu do výšky zdvihu 10m, plocha 600m²

Okrem toho disponujeme aj dielňou, ktorá poskytuje dodatočných 200 m² užitočnej plochy. Celkovo máme k dispozícii 1100 m² výrobných priestorov, vďaka ktorým sme schopní zvládať komplexné projekty a zároveň zachovávať naše záväzky voči kvalite, bezpečnosti a včasnému dokončeniu projektov.

Potrebujete podobné riešenie? Kontaktujte nás!
Máte otázku? Radi Vám pomôžeme
Ing. Veronika Lukáčová
Project Director
Kontaktujte nás
  • [javascript protected email address]
  • +421 911 709 090
Kontaktný formulár
Zadajte vaše celé meno.
Zadajte názov spoločnosti.
Zadajte vašu e-mailovú adresu.
Zadajte vaše telefónne čislo.
Napíšte nám správu.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela...