Služba

Dodávka, predvýroba a inštalácia potrubných systémov

Zastrešujeme oblasti rekonštrukcie, údržby, opráv a montáže technologických zariadení; generálne opravy kotlov, technologické odstávky, montáž a údržbu strojných dielov a výmenníkových staníc, ako aj montáž a demontáž oceľových konštrukcií.
  • +345 Realizovaných diel na kľúč po celom svete

Realizácia zahŕňa

Hlavnou prioritou spoločnosti Profi steel je poskytovať zákazníkom komplexné riešenia a služby s vysokou pridanou hodnotou, čo znamená, že sme schopní pokryť množstvo rôznych služieb, ako je pred výroba, dodávka a inštalácia tlakových a netlakových potrubných systémov, prehrievačov, predhrievačov, kondenzátorov, podporných a pomocných systémov a pod.

Komplexné dodávky diela na kľúč zahŕňajú aj spracovania inžinierskej časti a to projekčnej, konštrukčnej dokumentácie, dokumentácie kvality a asbuilt dokumentácie.

MÁM ZÁUJEM

Naše služby zahŕňajú najmä

Profesionálne potrubné práce

realizované vyškolenými a skúsenými potrubármi a zámočníkmi, ktorí vedia čítať izometrické výkresy a inú potrebnú dokumentáciu.

Komplexné zváračské práce

vykonávajú ich vysokokvalifikovaní zvárači so širokou škálou skúseností s rôznymi metódami zvárania, vrátane orbitálneho zvárania. Kvalifikácia zváračov sa pravidelne overuje v súlade s normami EN a ISO v našom vlastnom školiacom stredisku pod dohľadom skúsených zváračských technológov.

NDT kontroly

vykonávanie nedeštruktívnych skúšok v rozsahu vizuálnych a penetračných skúšok, rádiografie a PMI

STD a DSV

príprava sprievodnej technickej dokumentácie a dokumentácie skutočného vyhotovenia od prvej prípravy až po konečné schválenie klientom

Potrebujete podobné riešenie? Kontaktujte nás!
Máte otázku? Radi Vám pomôžeme
Ing. Veronika Lukáčová
Project Director
Kontaktujte nás
  • [javascript protected email address]
  • +421 911 709 090
Kontaktný formulár
Zadajte vaše celé meno.
Zadajte názov spoločnosti.
Zadajte vašu e-mailovú adresu.
Zadajte vaše telefónne čislo.
Napíšte nám správu.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela...