Služba

Rekonštrukcie, opravy a montáže zariadení

Zabezpečenie rekonštrukcií a generálnych opráv kotlov využívajúcich rôzne druhy paliva počas odstávok, inštalácie a oprava strojovní, potrubných systémov, oceľových konštrukcií , výmenníkových staníc , kondenzátorov.
 • +300 projektov realizovaných
  po celom svete

Zabezpečenie dodávky diel na kľúč so zameraním na energetický priemysel čo zahŕňa návrh, výrobu, dodávku , inštaláciu tlakových aj netlakových častí kotlov ako napr. potrubných systémov, prehrievačov, ekonomizérov, nosných a pomocných konštrukcií kotla atď.

MÁM ZÁUJEM

Pokrývame oblasti ako

 • Údržba, opravy a montáž technologických zariadení
 • Generálne odstávky energetických blokov
 • Montáž tlakových a netlakových častí
 • Technologické odstávky
 • Montáž a údržba častí strojov a tepelných výmenníkových staníc
 • Montáž a demontáž oceľových konštrukcií
 • Retubing

MÁM ZÁUJEM


Profesionálne zváračské, zámočnícke a potrubárske práce

Všetky práce sú vykonávané kvalifikovanými zváračmi, s bohatými skúsenosťami a zručnosťami v rôznych druhoch montáží, výrobných činnostiach a všetkých druhoch zváracích metód, vrátane orbitálneho zvárania.

Inšpekcie NDT

Vykonávanie nedeštruktívneho testovania v rozsahu vizuálneho testovania, penetrácie kvapalín, rádiografie a PMI kvalifikovaným personálom.

Sprievodná technická dokumentácia

Kompletizácie sprievodnej technickej dokumentácie a dokumentácie skutočného vyhotovenia.

Stavebné činnosti

pokrývame služby od návrhu, cez vypracovanie projektu a realizáciu výstavby až po likvidáciu budov. Poskytujeme našim klientom široké spektrum výkonov v rozsahu, ktorý zahŕňa komplexné realizačné činnosti ako napríklad monolitický skelet budovy, oceľové a drevené konštrukcie, betónovacie práce, zákazkové zariadenie interiéru ale aj búracie a demontážne práce.

Všetci zvárači majú absolvované certifikačné skúšky podľa požiadaviek medzinárodných noriem:
 • STN EN ISO 17660-1: Zváranie. Zváranie výstužnej ocele. Časť 1: Zaťažené nosné zvárané spoje (ISO 17660-1: 2006)
 • STN EN ISO 9606-1: Kvalifikačné skúšky zváračov. Tavné zváranie.

Dohľad nad plnením požiadaviek systému kvality vo zváraní podľa EN ISO 3834 – 2 zabezpečuje kvalifikovaný personál s úrovňou kvalifikácie IWS, IWT a IWE spolu s organizačnou zložka oddelenia kvality, ktorá v rámci integrovaného systému kvality zabezpečuje podporné procesy ako metrológia, interné audity, odborný rozvoj procesy súvisiace so špecifickými požiadavkami zákazníkov.


Potrubárske práce

Zabezpečujeme výkon profesionálnych potrubárskych prác , ktoré sú realizované vyučenými a skúsenými potrubármi a zámočníkmi so schopnosťou čítať izometrické výkresy a inej nevyhnutnej dokumentácie potrebnej na vykonanie montážnych ako aj demontážnych prác.

Výroba

V kooperácii s našimi overenými partnermi zabezpečujeme výrobu tlakových častí kotlov, potrubných systémov a oceľových konštrukcií. Výrobné možnosti zahŕňajú výrobu v rámci bežných európskych certifikácií.

NDT skúšky

Firma Profi steel holding, s.r.o. zabezpečuje aj výkon kontrol NDT pre účely kontroly a validácie výrobných aj montážnych zvarových spojov s kvalifikovaným a skúseným personálom. Pracovníci sú certifikovaní podľa STN EN ISO 9712 s oprávnení aj pre tlakové zariadenia podľa PED 97/23/EC a sú oprávnení k výkonu vizuálnej a kapilárnej skúšky. Vyhodnocovanie RT snímok.

Retubing

Komplexná výmena rúrok v kondenzátoroch, v tepelných výmenníkoch, atď. Returbing je nevyhnutný pre udržanie efektívnosti, spoľahlivosti a dlhovekosti kondenzátorov, výmenníkov tepla a podobných zariadení.

Výmenou opotrebovaných alebo poškodených trubiek retubing pomáha predchádzať drahým prestojom, zlepšuje energetickú účinnosť, znižuje potrebu údržby a predlžuje životnosť týchto dôležitých systémov. Poskytujeme odbornosť skúsených profesionálov a dodržiavanie prísnych priemyselných noriem, aby sa dosiahli želané výsledky pre našich klientov.

Referencie

Potrebujete podobné riešenie? Kontaktujte nás!
Máte otázku? Radi Vám pomôžeme
Ing. Veronika Lukáčová
Project Director
Kontaktujte nás
 • [javascript protected email address]
 • +421 911 709 090
Kontaktný formulár
Zadajte vaše celé meno.
Zadajte názov spoločnosti.
Zadajte vašu e-mailovú adresu.
Zadajte vaše telefónne čislo.
Napíšte nám správu.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela...